Fotokopi Makinesi-Yazıcı Sarf Malzeme Satışı

Medgrup Büro Araçları olarak Ege bölgesinde (özellikle Ä°zmir,Aydın,Manisa'da) faaliyet göstermekteyiz. Fotokopi makinesi, yazıcı (printer) ve çok fonksiyonlu makinelerin satış, teknik servis, kiralama hizmetlerimize ek olarak yedek parça ve sarf malzeme satışı desteği de vermekteyiz. 

 

Fotokopi makineleri ve yazıcılar ; evinizde , ofisinizde , işyerlerinde kısacası heryerde çok fazla ihtiyaç duyulan cihazlardır. Yoğun iş temposuna bağlı olarak da baskı yükünüzde artabilir. Fotokopi makineri ve yazıcılarında baskı hizmetine devam edebilmeleri için birtakım sarf malzemeleri gereklidir.

 

 

 

Yedek Parça ve Sarf Malzemeler 

     Toner 

     Maintenance kit 

Drum 

 

Drum blade

 

Developer 

 

Fuser unit 

 

Press roller 

 

Merdane 

 

Heater roller

 

Tırnaklar , dişliler ve paten grupları gibi makinenizin ihtiyacı olan tüm fotokopi makinesi-yazıcı yedek parça ve sarf malzemeler Medgrup Büro Araçlarından temin edebilirsiniz... 

 

 

 

Orijinal veya bizim satışını yaptığımız kaliteli orijinaline yakın muadil sarf malzeme kullanarak 

 

fotokopi makinenizde büyük vakit ve maddi kayıp yaşamazsınız. 

 

 

Fotokopi makinenizin çok önemli kritik parçalarına hasar vermez, zamanından önce ömrünü yitirmesini önlersiniz. Kopya birim maliyetinizi düşürebilirsiniz. 

 

Fotokopi makineniz ilk gün ki gibi fotokopi çekmeye devam eder. Fotokopi makinenizin arızaları azalır, yoğun iş temponuzda yarı yolda kalmazsınız.  

 

 

Satışını yapmış olduğumuz sarf malzemlerinin kullanmış olduğunuz fotokopi makinesi ve ya yazıcızın mekanik sistemiyle %100 uyumludur dolayısıyla problemler yaşamazsınız.

 

Orijinal yada bizim önerdiğimiz orijinal yakın muadil sarf malzemeleri kullanmanız durumunda onarım masraflarına ekstra para ödemeyerek kâr elde edersiniz.

 

Sizlere daha iyi hizmet verebilmek için çalışıyoruz.Daha detaylı bilgi için bizlerle iletişime geçebilir ve fiyat bilgisi alabilirsiniz...