Fotokopi Makinesi-Yazıcı Satış & Teknik Destek

 Olivetti Marka Fotokopi Makinaları için teknik servis ; teknik destek ve sarf malzeme teminini sağlamaktadır. Yıllık periyodik bakım sözleşmeleri ile cihazınıza yetkili teknik servis elemanlarımızca  aylık olarak düzenli bakımları yapılmakta ; cihazınızdan maksimum performans almanızı sağlamaktadır.Olası arızalar ve erkenden yedek parçaların ömrünü yitirmesi engellenir.Garanti kapsamında olan veya bakım anlaşmamız altında olan her makine, yetkili teknik servis elemanlarımızca periyodik olarak bakımdan geçirilir. Muhtemel arızalar ve erken yedek parça yıpranmaları engellenir.

 

 

 

Müşterilerimizin makinelerini uzun süreli verimli ve problemsiz olarak kullanması sağlanır. Bunun dışında müşteriden gelen servis talebi o müşteriye en yakın bölgedeki teknik elemana anında aktarılarak arızaya aynı günde müdahale edilmesi amaçlanır. Servis talepleri en geç 24 saat içerisinde sonuçlandırılır.Hizmet kapsamındaki bölgelerde haftalık program dahilinde; teknik elemanlarımız yedek parça ve sarf malzemesi ile tam donatılmış araçlarla hizmet verirler.

 

 

 

Yoğun kullanılan, sık arıza çağrısı veren, revizyon gerektiren makineler teknik servis ekibimiz tarafından atölyeye alınır. Atölye bakımı sırasında makine komple sökülerek temizlik işlemine tabi tutulur ve Değiştirilmesi gereken parçalar müşterimizin onayı alınarak değiştirilir. Tüm bunlar yapılırken müşteri mağduriyetini önlemek için talep doğrultusunda müşteriye geçici makine bırakılabilir.Gerek teknik servis; gerekse de satış personeli müşteriye her zaman en doğru ve en son teknolojiyi sunmak için konusunda uzman kişilerce eğitime tabii tutulurlar.

 

Aylık yapılan bakımlar ile ayrıca cihazınız için harcadığınız yedek parça ve arıza giderlerinizi minimuma indirmek elinizde. Sizde bu ayrıcalıklı müşterilerimizden olmak isterseniz bize ulaşabilirsiniz. Büro makinalarında meydana gelen aksamanın bir iş yerini nasıl etkilediğini iyi bilen MEDGRUP LTD, servis sorumluluğunda olan makinaların tümüne bakım ve revizyon hizmeti verir. Revizyon gören makina ilk günkü gibi yenilenir. MEDGRUP LTD, kendisine ihtiyacı olan tüketici ve müşterisi neredeyse oradadır, her zaman yanındadır. Arıza tespitleri firmamız tarafından ücretsizdir.Müşteri memnuniyetini esas alarak fotokopi satış ve teknik servis hizmetlerimizde satış öncesi olduğu gibi satış sonrasında da sizlere destek oluyoruz.