Fotokopi Makinesi-Yazıcı Kiralama

Fotokopi Makinesi Kiralamanız İçin 5 NEDEN
 
Medgrup da fotokopi-yazıcı kiralama hizmeti sayesinde ilk yatırım yapmanıza gerek yoktur fotokopi makineleride her geçen gün satın alımda fiyatı ve bakım ücretleriyle gözünüzü korkutabilir bu yüzden kiralama sistemi işletmelerin tercihi 
 
Medgrup da fotokopi-yazıcı kiralama hizmeti sayesinde Toner ücreti yok fotokopi makineleri hakkında en çok bilinen sarf malzemelerden biri toner olmasına rağmen developer,maintenance kit,drum,drum blade gibi parçalarına da ekstra ücret ödemeyerek işletme bütçenizi koruyabilirsiniz.
 
Medgrup da teknisyenlerimiz ve bilgi işlem uzmanımız mekanik olmayan arızaları bilgisayarınıza uzaktan bağlantıyla oldukça kısa sürede çözebilmektedir.Zaman kaybetmeden işinize dönebilirsiniz.
 
Medgrup da fotokopi-yazıcı kiralama sayesinde fotokopi makinenizin yedek parça ihtiyaçları firmamız tarafından karşılanır.
 
Medgrup da fotokopi-yazıcı kiralama hizmetinde bakım ücreti ödemezsiniz firmamız tarafından gönderilen fotokopi tamiri ve bakımında tecrübeli teknisyenlerimiz arızanızı gidericektir. 
 
 
 
 
Kiralama ve kopya başı sistemi uzun dönemli fotokopi makineleri, printer ve fax kullanımı için önerilen bir yoldur. 3 temel konu üzerinde oluşur.
 
1.YOL Bu sistemde makinenin mülkiyeti tamamen MedGrup Büro Araçları Tic.Ltd. Şti. firmasına ait olup bütün giderler (toner, developer, drum, işçilik, servis, bakım-onarım) gibi harcamalarla yine MedGrup Büro Araçları Tic.Ltd. Şti. firması tarafından karşılanır. Kullanıcı sadece kullandığı fotokopi kağıdından ve makinenin güvenliğinden sorumludur. Ayrıca kullanıcı ay sonunda çekmiş olduğu kopya sayısı kadar kopya başı çekim fiyatı üzerinden ödeme yapar.
 
2. YOL Bu sistemde makinenin mülkiyeti tamamen müşteriye aittir. Bunun dışında fotokopinin veya baskının oluşmasında geçerli her türlü masraf (toner, developer, drum, sarf giderler, parça değişimi, bakım-onarım) gibi MedGrup Büro Araçları Tic.Ltd. Şti. firmasına aittir.( Fotokopi kağıdı hariç) Müşteri ay sonunda çekmiş olduğu fotokopi miktarı kadar belirlenmiş olan kopya başı birim fiyatı üzerinden ödem yapar.
 
3. YOL Bu sistemde makinenin mülkiyeti MedGrup Büro Araçları Tic.Ltd. Şti. firmasına ait olup kullanıcı sözleşme süresi boyunca aylık belirli bir kira ödermesi yapar. Ayrıca kopya başından da çekilen kopya kadar belirlenen kopya başı çekim ücreti miktarı kadar ödemeyi MedGrup Büro Araçları Tic.Ltd. Şti. firmasına yapar. Buna karşılık MedGrup Büro Araçları Tic.Ltd. Şti. makineyi müşteride konumlandırdıktan sonra kopyanın oluşması için gerekli ( fotokopi kağıdı hariç) toner, developer, drum, servis, bakım-onarım gibi her türlü gideri karşılar.
 
 
 
 
MEDGRUP BÜRO ARAÇLARI olarak EGE BÖLGESİNDE ÖZELLİKLE İZMİR'DE FOTOKOPİ MAKİNESİ-PRİNTER KİRALAMA , AYDIN'DA FOTOKOPİ MAKİNESİ-PRİNTER KİRALAMA VE MANİSA'DA FOTOKOPİ MAKİNESİ-YAZICI KİRALAMA HİZMETİ VERMEKTEYİZ...